Urusetia Lembaga Makanan Haiwan
Nama Nombor Telefon Emel
Dr. Muhamad Lukman bin Abdul Ghani 03-8870 2357 lukman@dvs.gov.my
Dr. Maryam Binti Mustaffa Al-Adlan 03-8870 2347 maryammustaffa@dvs.gov.my
Dr. Muhammad Khairin Bin Zamauri 03-8870 2377 khairin@dvs.gov.my
Dr. Nahariah Binti Abdullah 03-8870 2362 nahariah@dvs.gov.my
Dr. Wan Nor\'Amirah Diana 03-8870 2347 noramirah@dvs.gov.my
En. Mohamad Zaki Bin Mohamad Amin 03-8870 2377 zaki.amin@dvs.gov.my
Pn. Hezliyana binti Husin 03-8870 2347 hezliyana@dvs.gov.my
Pn. Mastura binti Majid 03-8870 1788 mastura@dvs.gov.my
Pn. Nor Izza Shuhada binti Shabudin 03-8870 1788 izzashabudin@gmail.com
Pn. Nur Akhmah binti Ahmad Khushairi 03-8870 2347 akhmah@dvs.gov.my
Pn. Nurul Syahidah binti Sohibul Fadilah 03-8870 1788 nurulsyahidah@dvs.gov.my
Kemaskini

22/6/2022
Paparan Terbaik : Mozilla Firefox 7+/Internet Explorer 9+/Safari 4+/Chrome dengan resolusi minimum 1280 x 1024.

Alamat Pejabat

URUSETIA LEMBAGA MAKANAN HAIWAN,
SEKSYEN KAWALSELIA MAKANAN HAIWAN,
BAHAGIAN REGULATORI VETERINAR,
JABATAN PERKHIDMATAN VETERINAR,
ARAS 1, LOT 4G1 BLOK PODIUM 1B, WISMA TANI,
NO.28 PERSIARAN PERDANA, PRESINT 4, 62624 PUTRAJAYA.

Jumlah Pelawat

224,499


Tarikh Kemaskini : 04 November 2022